Nowa inicjatywa - Kawiarenka Obywatelska lekiem na rewitalizację?

wloclawek.pl | 05.12.2016 | komentarze (2)

Dziś, tj. 5 grudnia br. została uroczyście otwarta Kawiarnia Obywatelska „Śródmieście Cafe”, mieszcząca się przy ulicy 3 Maja 9.

- Uruchomieniem Kawiarni Obywatelskiej rozpoczynamy rewitalizację Śródmieścia. Kawiarnia „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja to miejsce niezwykłe; dosłownie „wychodzące naprzeciw” mieszkańcom. Tutaj będziemy spotykać się z włocławianami, kawiarnia będzie miejscem wymiany poglądów, opinii i oczekiwań co do rewitalizacji Włocławka – mówi prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.

Przedsięwzięcie ma na celu utworzenie przestrzeni do międzysąsiedzkiej komunikacji mieszkańców, ale także do dialogu z podmiotami odpowiedzialnymi za rewitalizację. „Śródmieście Cafe” będzie  miejscem służącym badaniu potrzeb i oczekiwań włocławian, otwartym na inicjatywy społeczne i stanowiącym centrum animacyjne obszaru rewitalizowanego.

Kawiarnia Obywatelska „Śródmieście Cafe” czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 11.00-18.00, w soboty od godz. 11.00 do 16.00.

 

           dodaj komentarz


 

Wasze komentarze:

Po co i komu ma służyć ten twór, kiedy wiadomo, że na rozmowach i planach wszystko się kończy, bo na nic nie ma pieniędzy. Ciekawe z czyich pieniędzy ten lokal jest opłacany Stare metody potrzeby rewitalizacji zupełnie się sprawdzały, a teraz wymyśla się beznadziejne bzdety. PO CO?

2016-12-10 14:06:01 Włocławianin


Kawiarenka Obywatelska lekiem na rewitalizację? To chyba jakaś paranoja. Ciekawi mnie bardzo ile ten wymysł będzie kosztował. Czy nie chodzi o to, by obstawić stołki i zdobywać sobie elektorat? Każdy doskonale wie, że jest ogromna potrzeba rewitalizacji śródmieścia i żadne Kawiarenki Obywatelskie nie są do tego potrzebne.  Wszystkich logicznie myślących, takie twory nie tylko śmieszą, ale wręcz denerwują. Z czyich pieniędzy jest opłacany czynsz i praca wątpliwych specjalistów od namawiania do potrzeby rewitalizacji.

2016-12-10 13:54:57 praktyczny


 

 

 

Współpracujemy

 

 

Reklama