Tysiąc Kart Seniora we Włocławku

wloclawek.pl | 10.02.2017 | komentarze (0)

Tysiąc osób w wieku 60+ korzysta już z Ogólnopolskich Kart Seniora – edycja Włocławek; do programu dołącza też coraz więcej lokalnych partnerów, czyli firm, które w ramach Karty Seniora oferują różnorodne bonusy. A to dopiero początek!

W Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z przedstawicielami m.in. Klubów Seniora i Uniwersytetów Trzeciego Wieku, które aktywnie włączyły się w promowanie Włocławka jako miejsca przyjaznego seniorom. Seniorzy najlepiej wiedzą, jakie usługi w ramach Karty są im najbardziej potrzebne, dlatego chcą sami namawiać lokalnych przedsiębiorców, aby ci przystąpili do programu. Miasto wydrukowało specjalne pakiety informacyjne adresowane do firm, a seniorzy, mając na uwadze własne potrzeby i zainteresowania, będą przekonywać włocławskich przedsiębiorców, że warto przystąpić do programu Ogólnopolska Karta Seniora – edycja Włocławek.

Dlaczego warto? Bo dobrze jest mieć swój udział w działaniach na rzecz środowisk senioralnych, które z kolei – dysponując wolnym czasem i dużym zapałem – propagują wiadomości o zniżkach i bonusach oferowanych we Włocławku. Warto zatem dla reklamy, za którą nie trzeba płacić i dla uśmiechu starszych pań i panów, którzy skorzystają z rabatów w ramach Karty Seniora.

Obecnie na liście partnerów lokalnych programu Karta Seniora znajduje się 13 podmiotów działających we Włocławku. Są to podmioty różnego typu: sklepy, placówki kultury, podmioty świadczące usługi z zakresu rehabilitacji czy szeroko pojętego zdrowia publicznego, zaś samorząd Włocławka oraz seniorzy czynią starania, by lokalnych partnerów było jak najwięcej.

- Wspaniale jest widzieć, jak aktywnie włączacie się Państwo w tę akcję. Bardzo Wam dziękuję i mam nadzieję, że wspólnie zachęcimy jak najwięcej podmiotów, by działały na rzecz seniorów we Włocławku, bo to ogromna radość i satysfakcja – powiedziała prezydent Barbara Moraczewska na spotkaniu ze środowiskiem seniorów.

Przypomnijmy: wnioski o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora-edycja Włocławek dostępne są w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego Urzędu Miasta Włocławek przy ul. Kościuszki 12, w pok. 24, w godzinach pracy Urzędu. Aby uzyskać kartę należy: ukończyć 60 rok życia, być mieszkańcem Włocławka oraz okazać się dowodem tożsamości.

Szczegółowe informacje na ten temat: http://www.wloclawek.pl/pl/artykuly/205/wloclawska-karta-seniora


 


 

           dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

 

Reklama