Śródmieście odzyska dawny blask. Trwają konsultacje społeczne

wloclawek.pl | 09.01.2017 | komentarze (0)

Jakie są najważniejsze problemy Śródmieścia? Czy wskazany obszar zdegradowany i rewitalizacji jest rzeczywiście obszarem, gdzie w Pana/Pani odczuciu jest najgorsza sytuacja we Włocławku (tzn. występują negatywne zjawiska społeczne, gospodarcze i techniczne)? Jakie działania Pana/Pani zdaniem mogłyby rozwiązać problemy Śródmieścia? Czy uważa Pan/Pani, że obszar rewitalizacji powinien zostać rozszerzony o inne części Śródmieścia/Miasta?

Powyższe pytania zadajemy włocławianom w ramach trwających konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miasta Włocławek w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Włocławka.

Odpowiedzi należy udzielić, wypełniając formularz konsultacyjny, a następnie przekazać go korespondencyjnie do Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13, lub elektronicznie na adres: rewitalizacja@um.wloclawek.pl

Konsultacje potrwają do 13 stycznia 2017 roku, serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym procesie!

Projekt uchwały, mapa oraz formularz konsultacyjny są dostępne na stronie: http://www.bip.um.wlocl.pl/w-dniu-8-grudnia-br-rozpoczynaja-sie-konsultacje-spoleczne-projektu-uchwaly-rady-miasta-wloclawek-w-sprawie-wyznaczenia-obszaru-zdegradowanego-i-obszaru-rewitalizacji-na-terenie-wloclawka/

Zachęcamy Państwa do odwiedzania Kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9, od poniedziałku do piątku w godz. od 11.00 do 18.00, w soboty w godz. od 11.00 do 16.00. Przy kawie lub herbacie, każdy mieszkaniec może przekazać swoje uwagi dotyczące rewitalizacji Śródmieścia.


 

 

           dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

Reklama