Włocławska Karta Seniora

wloclawek.pl | 11.01.2017 | komentarze (0)

Od 1 stycznia 2017 roku samorząd Włocławka realizuje program: „Włocławska Karta Seniora”. W Urzędzie Miasta – w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego przy ul. Kościuszki 12 – można już składać wnioski o wydanie Karty.

- Karta Seniora umożliwi osobom w wieku 60+ korzystanie z dodatkowych bonusów nie tylko we Włocławku, ale w całej Polsce, podobnie jak dzieje się to w przypadku Włocławskiej Karty Dużej Rodziny – mówi Barbara Moraczewska, zastępca prezydenta Włocławka.

W dniu 17 stycznia we Włocławku odbędzie się Dzień z Kartą Seniora, będą to m.in. spotkania z przedsiębiorcami, których samorząd miasta chce zainspirować do udziału w programie.

We Włocławku żyje prawie 30 tysięcy osób w wieku 60+, w tym 18 tysięcy pań.Ogólnopolska Karta Seniora jest programem przeznaczonym dla seniorów zamieszkałych na terenie całej Polski, którzy dzięki posiadaniu karty mogą korzystać ze zniżek partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. W programie uczestniczy już ponad 400 instytucji z całej Polski, zaś posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora jest już ponad 35 tysięcy seniorów.

Dzień z Kartą Seniora we Włocławku

We wtorek, 17 stycznia w Centrum Kultury Browar B. odbędzie się Dzień z Kartą Seniora, na który już dziś serdecznie zaprasza prezydent Włocławka Marek Wojtkowski:

- Zapraszam seniorów, ich rodziny, przyjaciół, a także przedstawicieli instytucji, przedsiębiorców różnych branż na spotkania i prezentacje w ramach „Dnia z Kartą Seniora”. Przedstawimy Państwu ideę Włocławskiej Karty Seniora i zainspirujemy – mam nadzieję – do udziału w tym wyjątkowym programie.

O godz. 11.00 w sali widowiskowej Browaru B.” przy ul. Bechiego/Łęgskiej rozpocznie się prezentacja adresowana do osób w wieku 60+. Włocławscy seniorzy będą mogli dowiedzieć się o warunkach i  sposobie uzyskania Włocławskiej Karty Seniora i korzyściach wynikających z jej posiadania.


 

 

           dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

Reklama