Włocławek realizuje kolejne inwestycje z Budżetu Obywatelskiego

wloclawek.pl | 28.04.2017 | komentarze (0)

Zima odpuściła, sezon inwestycyjny startuje pełną parą. W tym roku (2017) w ramach Budżetu Obywatelskiego, powstaną w naszym mieście m.in. nowe place zabaw, tereny sportowo-rekreacyjne, w tym siłownie plenerowe, ponadto: miejsca parkingowe oraz przytulisko dla schroniskowych kotów.

- Propozycje zgłaszane przez mieszkańców są zasadne i celowe do zrealizowania, dlatego bardzo dziękujemy za wszystkie wnioski, jakie są składane w ramach kolejnych edycji Budżetu Obywatelskiego – powiedziała zastępca prezydenta Włocławka, Magdalena Korpolak-Komorowska, na spotkaniu prasowym w dn. 27 kwietnia 2017.

Większość dokumentacji projektowych na tegoroczne zadania jest gotowa. Część przetargów jest już w toku, kolejne postępowania związane z wyborem wykonawców ruszą lada moment.

Warto dodać, że w dniu 26 kwietnia 2017 zostało opublikowane Zarządzenie nr 96/2017 Prezydenta Miasta Włocławek w sprawie konsultacji z mieszkańcami i procedury wdrażania Budżetu Obywatelskiego miasta Włocławek na rok 2018. Podobnie jak w poprzedniej edycji, mieszkańcy otrzymają do rozdysponowania kwotę 3,5 mln zł.

Szczegóły znajdują się tutaj: http://www.bip.um.wlocl.pl/zarzadzenie-nr-962017-prezydenta-miasta-wloclawek-z-dnia-26-kwietnia-2017-r-w-sprawie-konsultacji-z-mieszkancami-i-procedury-wdrazania-budzetu-obywatelskiego-miasta-wloclawek-na-rok-2018/

 

 


 

           dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

 

Reklama