Nowoczesny sklep MediaMarkt powstanie we Włocławku

Informacja prasowa | 27.07.2017 | komentarze (0)

Już jesienią we Włocławku zostanie uruchomiony nowoczesny market popularnej sieci MediaMarkt. Mieszkańcy miasta zyskają dostęp do kompleksowej oferty elektroniki użytkowej, rozwiązań technologicznych, fachowego doradztwa i bogatego zakresu usług.

Najnowszy sklep MediaMarkt powstanie przy ul. Komunalnej 1 we Włocławku. Na łącznej powierzchni ponad 1400 m2 klienci znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, czy biuro: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentu AGD. Na odwiedzających czekać będzie także duży wybór najnowszych technologii mobilnych oraz produktów związanych z realizacją pasji i uatrakcyjniających wolny czas – elektronika sportowa, sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, muzyka i filmy.

Nowe technologie w niezwykle szybkim tempie wkraczają w kolejne, nowe obszary życia codziennego. Otwierając MediaMarkt we Włocławku chcemy zapewnić mieszkańcom miasta i okolic nie tylko kompleksową ofertę nowoczesnej elektroniki użytkowej i usług, ale również stworzyć miejsce, w którym w komfortowych warunkach będą mogli poznawać nowe technologie i korzystać z wiedzy naszych fachowych doradców – mówi Krzysztof Banaś, Kierownik Sklepu MediaMarkt we Włocławku. – Zadbamy o to, żeby nasz sklep stał się pierwszym adresem dla mieszkańców miasta zainteresowanych atrakcyjną ofertą sprzętu i profesjonalną obsługą.

W nowym sklepie o komfort klientów zadba 22 pracowników z Włocławka i okolic, którzy zostali zatrudnieni na umowę o pracę. Obecnie przechodzą fachowe szkolenia, aby już wkrótce dzielić się swoją wiedzą z klientami i wspierać ich w wyborze urządzeń dopasowanych do realnych potrzeb i stylu życia.


 

Do czasu uruchomienia nowego marketu, mieszkańcy Włocławka mogą korzystać z szerokiej oferty blisko 100 tys. produktów odwiedzając najbliższe sklepy MediaMarkt w Płocku i Toruniu lub poprzez sklep internetowy www.mediamarkt.pl.

 

           dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

 

Reklama