Włocławek z MediaMarkt. Wielkie otwarcie już 8 września

nadesłane | 06.09.2017

Już 8 września mieszkańcy Włocławka i okolic będą mogli skorzystać z najszerszego asortymentu elektroniki użytkowej w nowym MediaMarkt. O ofercie, bogatym pakiecie usług dodatkowych i zaangażowaniu w życie lokalnej społeczności rozmawiamy z Krzysztofem Banasiem, Kierownikiem sklepu MediaMarkt we Włocławku.

 

 

Dlaczego zdecydowali się Państwo na otwarcie MediaMarkt we Włocławku? Czy w dobie tak wielkiej popularności zakupów internetowych, otwieranie kolejnych placówek handlu tradycyjnego ma jeszcze sens?

 

Preferencje zakupowe klientów są dziś rzeczywiście mocno zróżnicowane – część handlu przenosi się do „sieci”, jednak wciąż ogromna liczba osób wybiera sklepy stacjonarne. Co jest dla nich szczególnie cenne w handlu tradycyjnym? Z pewnością możliwość bezpośredniego zapoznania się ze sprzętem oraz fachowe doradztwo. Oferta MediaMarkt od lat jest dostępna w różnych kanałach sprzedaży, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom konsumentów. Dzięki temu możemy docierać z naszą ofertą do szerokiej grupy klientów. Do tej pory mieszkańcy Włocławka mogli korzystać z naszego sklepu internetowego mediamarkt.pl, a najbliższe sklepy sieci mieli w Płocku i Toruniu. Dzięki uruchomieniu nowego marketu zyskają wygodniejszy dostęp do nowoczesnych produktów elektroniki użytkowej, fachowych porad specjalistów i szerokiej oferty usług dodatkowych.

 

Co było kluczowe w wyborze lokalizacji marketu we Włocławku?
 

Nasz sklep, zlokalizowany przy ul. Komunalnej 1, to centrum hanldowe miasta, świetne miejsce na zakupy z wygodnym dojazdem dużym parkingiem.

 

Konkurencja w branży elektroniki użytkowej – również dzięki szerokiemu dostępowi do oferty internetowej – jest dziś ogromna. Dlaczego warto przyjść właśnie do włocławskiego MediaMarkt?
 

Nasz asortyment jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Odpowiednią dla siebie ofertę znajdą u nas zarówno poszukiwacze innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, premierowych produktów najbardziej pożądanych marek, jak i osoby zainteresowane użytkowym sprzętem do wyposażenia domu czy biura. Co ważne – przykładamy ogromną wagę do tego, by zapewnić naszym klientom dostęp do wszystkich nowości. Postęp w świecie technologicznym jest wyjątkowo szybki – a nasza pasja do technologii pozwala nam być „na bieżąco” z wszystkimi nowinkami i wprowadzać je do asortymentu MediaMarkt. W naszej ofertcie znajdą się produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ, ISY, będące ciekawą alternatywą dla osób szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie.


 

W tak szybko postępującej „rewolucji cyfrowej” klientom z pewnością jest trudno nadążyć za wszystkimi najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Czy mogą liczyć na Państwa pomoc w tym zakresie?
 

Jak najbardziej. Doskonale rozumiemy, że w tak dynamicznym rozwoju w branży nowoczesnych technologii, nasi klienci potrzebują wsparcia w wyborze konkretnego sprzętu. Nasz profesjonalnie przeszkolony personel jest nieustannie do dyspozycji – chętnie wyjaśni funkcje poszczególnych urządzeń i pomoże wybrać takie, które będą w najlepszy sposób odpowiadać potrzebom klienta. Dodatkowo, w naszym sklepie dajemy możliwość przetestowania sprzętu, bezpośredniego zapoznawania się z nim. Ekspozycje najbardziej popularnych kategorii urządzeń mobilnych tworzymy w taki sposób, by zapewnić komfortowy, swobodny dostęp do produktów.

 

Jakie dodatkowe usługi będzie oferował sklep?
 

Mamy bogaty pakiet usług, dzięki którym można szybciej i wygodniej korzystać w pełni z nowo zakupionego sprzętu. W przypadku sprzętu AGD oferujemy m.in. podłączanie do sieci czy montaż do zabudowy, a w przypadku komputerów i tabletów pomożemy naszym klientom zainstalować oprogramowanie, skonfigurować router, uruchomić sprzęt po raz pierwszy czy przegrać dane ze starszego urządzenia. Właściciele smartfonów będą mogli w markecie dostosować kartę SIM czy przywrócić ustawienia fabryczne, a także zabezpieczyć ekran folią lub szybą ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zagwarantujemy także wygodną i szybką dostawę sprzętu do domu. Jak w każdym sklepie MediaMarkt, będziemy też przyjmować stare, zużyte urządzenia, nawet jeśli klient nie zakupi u nas nowego. Na miejscu będzie można również również odebrać produkty zamówione on-line na stronie mediamarkt.pl, zawrzeć umowę na dostawę energii, usługi sieci Orange i Telewizji NC+, wywołać zdjęcia czy kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe.
 

Czy MediaMarkt zamierza angażować się w lokalne projekty społeczne?
 

Wspieranie lokalnych organizacji to nieodłączny element działalności MediaMarkt. Od początku istnienia firmy na polskim rynku angażujemy się w takie inicjatywy i podobnie będzie we Włocławku. Otwierając nowy sklep przekażemy 3 lokalnym stowarzyszeniom, które zostały wybrane przez pracowników sklepu, sprzęt z naszej oferty o wartości 10 000 zł. W dniu otwarcia rozpocznie się głosowanie, w którym klienci sklepu wybiorą organizację ich zdaniem najbardziej potrzebującą takiego wsparcia. Ta, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma urządzenia o wartości 8000 zł, a każda z pozostałych dwóch - produkty o wartości 1000 zł. O tym jaki to będzie sprzęt, zdecydują już same organizacje. Głosowanie potrwa przez miesiąc.
 

Czy otwarciu MediaMarkt we Włocławku towarzyszyć będzie jakaś oferta specjalna?
 

Naszym celem jest na co dzień zapewnić mieszkańcom miasta i okolicy możliwie najszerszy wybór produktów w bardzo dobrych cenach. Otwarcie sklepu jest oczywiście szczególnym wydarzeniem, na które przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych propozycji z różnych kategorii produktowych. Uwadze naszych klientów polecam na przykład telewizor marki Philips LCD  43” za 999 zł, smartphone Lenovo za 179 zł, notebook Apple MacBook Air 13,3” za 3399 zł, ekspres ciśnieniowy DeLonghi za 1099 zł, zestaw do zabudowy Whirlpool (płyta + piekarnik) w cenie 1098 zł czy okulary Sony Playstation VR za 1499 zł. To tylko wybrane produkty z ciekawej oferty sklepu. Serdecznie zapraszam do MediaMarkt we Włocławku.


 

 

                                               dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

 

Reklama