Centrum Wsparcia Rodziny doradzi

wloclawek.pl | 30.01.2017

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza do korzystania z poradnictwa prowadzonego w Centrum Wsparcia Rodziny przy ul. Żytniej 58.

W Centrum Wsparcia Rodziny realizowane jest poradnictwo rodzinne – w chwili obecnej – psychologiczne, pedagogiczne i prawne. Zapisy na porady trwają, a wszelkie informacje dotyczące działalności Centrum Wsparcia Rodziny można uzyskać na stronie MOPR w zakładce projektu „Rodzina w Centrum”. MOPR zaprasza także do kontaktu telefonicznego pod numerem: 54 413 50 95 w. 63 lub mailowego pod adresem: rwc@mopr.wloclawek.pl.

Warto dodać, że modernizacja pomieszczeń Centrum Wsparcia Rodziny pozwala aktywnie rozszerzać działania realizowane w ramach projektu. Stworzenie odpowiednich warunków umożliwia organizację prac specjalistów pracy z rodziną z osobami korzystającymi z poradnictwa psychologicznego, pedagogicznego i prawnego. Nie zapomniano też o najmłodszych. Dla dzieci, które przyjdą z opiekunem potrzebującym wsparcia specjalistów przygotowano kącik wyposażony w zabawki oraz materiały plastyczne. Do dyspozycji dzieci oraz dorosłych jest zbiór literatury dziecięcej oraz z zakresu poradnictwa psychologicznego.

Więcej o projekcie „Rodzina w Centrum”: http://mopr.wloclawek.pl/?cid=1405

 

 

 

                                               dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

 

Reklama