Z kulturą i sztuką do mieszkańców

wloclawek.pl | 06.04.2017

Lokalna Grupa Działania ma propozycję dla włocławian. Grupa nieformalna „Twardzielki” oraz Lokalna Grupa Działania Miasto Włocławek serdecznie zapraszają do udziału w projekcie finansowanym z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka pt. „Zainspirowani bogactwem włocławskiej kultury” .

Cykl spotkań w miejscach związanych z szeroko rozumianą włocławską kulturą i sztuką, warsztaty dziennikarskie i taneczne - to tylko niektóre propozycje kierowane do dzieci i dorosłych mieszkańców Włocławka.

Uczestnicy będą mieli możliwość obejrzenia nie tylko spektaklu czy wystawy, ale również meczu piłkarskiego czy występu lokalnego artysty. Odbędą się również warsztaty dziennikarskie, na których fotoreporterzy i dziennikarze włocławskich mediów zapoznają uczestników z tajnikami swojego rzemiosła. Dzieci i dorośli będą mieli możliwość rozwinięcia swoich tanecznych pasji i zainteresowań korzystając z zajęć prowadzonych przez doświadczonego trenera tańca.

Spotkania będą trwały od 1 kwietnia 2017 do 30 stycznia 2018 r., podczas każdego miesiąca przewidziany jest udział w ok. 2 imprezach (w zależności od terminów wystaw, koncertów, warsztatów tematycznych).

Więcej informacji w Biurze Lokalnej Grupy Działania Miasto Włocławek ul. Piekarska 6 oraz pod nr tel. 505 991 392.

 

 

                                               dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

 

Reklama