Przebudują kolejne ulice

wloclawek.pl | 12.06.2017

Wybrano najkorzystniejsze oferty w przetargu na przebudowę ulic Sokolej, Parkowej, Sarniej i Sasankowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gminnych”. Postępowanie podzielone jest na 2 zadania.

W zadaniu nr 1 obejmującym przebudowę ulicy Sokolej, Parkowej oraz Sarniej najkorzystniejszą ofertę złożyło Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś, ul. J. Pawła II nr 7.

Przebudowa ulicy Sokolej obejmie ok. 458 metrów w zakresie przebudowy nawierzchni i utwardzenia poboczy, przebudowa ulicy Parkowej obejmie ok. 184 metry na odcinku od skrzyżowania z ul. Brzezinową do skrzyżowania z ul. Lipową w zakresie przebudowy nawierzchni oraz chodników, przebudowa ulicy Sarniej obejmie ok. 295 metrów na odcinku od skrzyżowania z ul. Brzezinową do skrzyżowania z ul. Świetlaną w zakresie przebudowy nawierzchni oraz chodników.

W zadaniu nr 2 przedmiotem którego jest przebudowa ulicy Sasankowej najkorzystniejszą ofertę złożyła Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom Sp. z o.o., 87-800 Włocławek, ul. Krzywa Góra 8/10.

Przebudowa ulicy Sasankowej to ok. 124 metry od skrzyżowania z ul. Witoszyńską do dojazdu do ostatniej posesji przed rzeką Zofijką, w zakresie przebudowy nawierzchni i umocnienia poboczy.

 

 

 

                                               dodaj komentarz

Współpracujemy

 

 

 

Reklama