Włocławski Portal Pracy

Włocławski Portal Pracy oficjalnie działa od 28 stycznia 2010. Ideą powstania portalu było stworzenie dla mieszkańców Włocławka miejsca, gdzie będą mogli wymienić się poglądami, informacjami, dodać lub wyszukać ofertę pracy, znaleźć przydatne dokumenty, adresy i t.p.

Dlaczego taki portal? We Włocławku działa kilka portali internetowych i na każdym dział z ogłoszeniami, po co więc kolejny? Ponieważ w natłoku wszelkich ogłoszeń typu kupię, sprzedam, zamienię lub podobnych, często panuje duży mętlik i opóźnienie w przekazie informacji. Chcemy z tym zrobić porządek. Szukasz pracy lub pracownika? Wejdź na Portal Pracy - takie jest nasze motto. Pragniemy, aby wszystko co dotyczy tematu pracy skupiło się właśnie na tym portalu.

Jesteśmy zatem portalem tematycznym, zajmującym się głównie jednym tematem - wysokim bezrobociem we Włocławku i okolicy, ale nie zabraknie również innych ciekawych informacji z regionu i kraju - niekoniecznie dotyczące tematu pracy.

Włocławski Portal Pracy został stworzony dla Was i wszelkie sugestie jak również pomoc z Waszej strony przy tworzeniu WPP będą mile widziane. Jeżeli dzięki naszemu portalowi pracę znajdzie choćby jedna osoba, będziemy uważali to za duży sukces i będzie to motywacją do dalszej pracy przy rozwijaniu WPP.