Malarz budowlany

Ogłoszenie dodał: skypersonal
Opublikowano: 9 maja 2019 (2 tygodnie temu)

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko: MALARZ

MILE WIDZIANE ZESPOLY

Opis stanowiska:

– malowanie

– szpachlowanie

– ocieplenia

– prace przy elewacjach

– tynkowanie

– tapetowanie

Wymagania:

– gotowosc i chec wyjazdu do Niemiec

– minimum roczne udokumentowane doswiadczenie w zawodzie

– mile widziane prawo jazdy kat.B oraz wlasny samochod

– podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:

– bezpieczna forme zatrudnienia

– umowe o prace na warunkach niemieckich

– niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne

– mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek

– mozliwosc nadgodzin

– organizacje kwater

– wsparcie polskojezycznego koordynatora podczas pobytu za granica

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV i ewentualnych certyfikatow w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim

E- mail: e.goldyn@sky-personal.de

lub skontaktowac sie pod numerem telefonu:  004964019060880

Powiązany Wpis